Koronavirüsle Mücadelede Çözüm Temizlik Yanınızda!

ZEMİN TEMİZLİĞİ

Eskişehir Zemin Temizliği

Parke, mermer ve doğal taşlardan yapılmış olan zeminlerin nitelikli bir şekilde temizlenmesini sağlayacak olan firmamız, yerlerin yapısına göre makine kullanarak temizliği gerçekleştirecektir. Zeminin ilk günkü kadar parlak ve yeni görünmesini sağlayacak olan Eskişehir zemin temizliği hizmetimiz, ekibimizin uyumlu bir çalışma yaparak pratik bir şekilde yerine getirilecektir. Alanında profesyonel ve hijyen kurallarına uygun bir temizlik hizmeti için Eskişehir Çözüm Temizlik ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Eskişehir Çözüm Temizlik Mermer Zemin Temizliği

Her zeminin farklı makine ve temizlik ürünleriyle temizlenmesi gereken günümüzde, mermer yapıların çizilmeden ve iz bırakılmadan hassas bir şekilde temizlenmesi için son model makineler kullanılmaktadır. Firmamız, mermerin cilalanmasına, aralarındaki toz ve kir birikintilerinin giderilmesini sağlayacak kaliteli temizlik ürünleri kullanacaktır. Mermerin renk ve yapısını bozmadan, hijyen kurallarına uygun bir şekilde yapılacak olan temizlik hizmetimiz, ev, iş yeri, otel ve okul gibi çoklu yaşam alanlarında kimsenin olmadığı saatler seçilerek gerçekleştirilecektir. Eskişehir zemin temizliği hizmetimiz, mermer ve diğer zemin yapılar için gelişmiş teknolojik makinler kullanılarak işlemin kısa sürmesine olanak vermektedir.

 

Eskişehir'de Parke Zemin Temizliğinde Çözüm Temizlik

Parka zemin temizliği diğer zeminlere göre çok daha hassas tekniklerle yapılması gereken işlemlerden biridir. Parke yanlış temizlendiği takdirde şişme, çizilme ve eskime durumlarının yaşanmasına neden olacaktır. Bu alanda profesyonel olan ekip arkadaşlarımız, parke zemine uygun temizlik ürünleri kullanarak, yapısının bozulmasına izin vermeden temizliğin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Hijyen kurallarına uygun, görsel olarak yapısına zarar verilmeden yapılacak olan zemin temizliği, uzun süre kullanabileceğiniz kir ve tozdan arındırılmış bir şekilde size teslim edilecektir.

 

Çözüm Temizlik ile Profesyonel PVC ve Doğal Taş Zemin Temizliği

Doğal taş ve PVC zeminler, temizlik yapılırken son derece hassas davranılması gereken zemin kaplamaları arasında yer almaktadır. Özellikle PVC zeminler, zamanla matlaşma ve derz aralıklarının kararma sorunlarının sıklıkla yaşanabildiği zeminlerdir. Yapı özelliklerinden hiçbir şey kaybetmeden yapılacak olan Eskişehir zemin temizliği, zeminin temizlenme kriterlerine uygun bir şekilde gerçekleştirilerek, uygun kimyasallar kullanılacaktır. Uzun süre kullanabileceğiniz nitelikli temizlik ve cilalama işlemlerimiz, doğal taşların ve PVC kaplamalarının yapısına el verişli şekilde kısa ve pratik bir şekilde sonlanacaktır.