Koronavirüsle Mücadelede Çözüm Temizlik Yanınızda!

YATAK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

Yatak temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir. Yataklarımız; zamanla kirlenir, buna bağlı olarak da mayt ve bakteri ortamına dönebilmektedir. Yatak silme ile yatak temizliğini karıştırmamak gerekir. Yatak silme işlemi, yatakların yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altına geçiriren hijyen olmayan sorunlu bir temizlik işlemidir. Yatak temizliği ise; koltuk temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından profesyonel makinelerle özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Yatak temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir.

YATAK TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Yatak temizliği sanıldığı gibi yüksek ücretlerle temizlenmez. Uzun vadeli ele alındığında çok uygun fiyatlarla yatak temizliği yapılmaktadır. Yatak temizlik fiyatlarını belirleyen etkenler kullanılan malzemeler, detaylı işçilik ve solisyonlara bağlı olarak değişebilmektedir. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

 YATAK TEMİZLİĞİ NEDEN ÖNEMLİDİR

 1. Yatak temizliği ile hijyen yataklara sahip olursunuz.

 2. Bakteri ortamından kurtulursunuz.

 3. Başta astım hastalığı olmak üzere birçok hastalıktan uzak durursunuz.

 4. Konforlu bir yaşam sürmüş olursunuz.

 5. Kir ve lekelerin kumaşa vereceği zarar engellenir böylece yataklarınız uzun ömürlü olur.

 6. Doğru temizlik ürünleri sayesinde sağlığınız risk altına girmemiş olur.

Yatak temizliğine ayıracağınız zahmetli işlem süresini sevdiklerinize ayırmış olursunuz . Firmamız, yatak temizleme işlemleriyle yataklarınızın deforma olmadan uzun süre kullanmanızı sağlar.

YATAK TEMİZLİĞİ NE ZAMAN YAPILIR 

Yatak temizliği tamirat işi değildir. Bir bakım olayıdır. Firmamız yatak temizliği yaparken hijyen yataklar edinmenizi amaçlar. Deforme olmuş yatakları yenileme gibi bir işlem yürütmemektayiz. Firmamızın yıllardır yaptığı bu işte edindiği deneyime dayanarak en az yılda bir kez yatak temizliği yapmanızı öneririz. Firmamızın kullandığı yatak temizleme şampuanları ve leke çıkarıcıları, sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek kurumsal firmaların ürünlerinden oluşmaktadır. Bunların dışında;

 • Yataklarınızda beklenmedik lekeler oluştuysa,
 • Çocukların çiş vakaları oluştuysa,
 • Evcil hayvaların kirlettiği yataklarınız olduğunda,
 • Yağmur akıntılarının yada üst komşulardan akan su vakalarında,
 • Yataklarınız çok sık kirleniyorsa
  Bu belirtilerin hepsi yatak temizliği yaptırmanız gerektiği anlamına geliyor. Yukarıdaki belirtiler mevcutsa, Temizkoltuk firması olarak biz, mutlaka yatak temizliği yaptırmanızı öneririz. Yatak temizliği yaptırdıktan sonra hissedilir derecede görüntü farkını anlayacaksınız.