Koronavirüsle Mücadelede Çözüm Temizlik Yanınızda!

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Eskişehir Dış Cephe Temizliği

Büyük ve çok katlı yapılarının dış cephesinde bulunan camların temizlenmesi için alanında profesyonel personellerle çalışılmaktadır. Dış cephenin temizlenmesi için kullanılmakta olan asansör platformlar ve temizlik ürünleri temizlenecek kaplamanın özelliklerine göre seçilmektedir. Eskişehir dış cephe temizliği için Eskişehir Çözüm Temizlik şirketi ile iletişime geçerek binanızın dış cephe temizliği için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Eskişehir Bina Dış Cephe Temizliği

Teknolojini verdiği imkanlarla dış cephe temizliklerinde çalışanlarımızın güvenliğini sağlayacak sepetli vinç platformları kullanmaktayız. Binanın cephesinin her notasına erişim sağlama imkanı bulacak olan personelimiz, hızlı ve pratik bir şekilde çevreye rahatsızlık vermeden temizliğin yapılmasını sağlayacaktır. Öncelikle iş güvenliği ve sonrasında temizlik kriterlerimizle binanın dış görünümünde iyileştirmeler yapılacaktır.

  • Binanın kaplama alanlarının temizlenmesi
  • Cam ve pencere pervazlarının temizlenmesi
  • Oksit önleyici kullanarak kirlerin tamamen yok edilmesi
  • Kalıntı ve izlerin giderilmesi

Eskişehir dış cephe temizliği alanına girmekte ve mümkün olduğunda nitelikli bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Binanın dış cephesinin olabildiğince incelikli bir şekilde temizlenmesi, uzun süre kullanım hakkına sahip olmanızı sağlayacak dış cephe temizlik sayınız 2’ye düşecektir.

 

Eskişehir Otel Dış Cephe Temizliği

Yeni ve çok katlı otellerin dış cephelerinin tamamen camdan olması durumlarında, camda kalıntı bırakmadan nitelikli bir temizlik yapılacaktır. Camın yapısı gereği kullanılacak olan deterjanlarımız, iz bırakmadan kirlerin ve tozların hızlı bir şekilde giderilmesine imkan vermektedir. Binanın kaplama kriterlerine göre seçeceğimiz temizlik deterjanlarımız, aynı zamanda kullanacağımız asansörlü vinç platformlarımız her bir noktanın gerektiği gibi temizlenmesini sağlayacaktır.

Oksit temizleme yöntemiyle silinen camlar, hem daha uzun süre temiz kalacak hem de cam yapının zarar görmemesi sağlanacaktır. Uzun süre kullanabileceğiniz nitelikli bir temizlik hizmeti için Eskişehir dış cephe temizliği firmamızın imkanlarından yararlanabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Dış Cephe Temizliğinin Önemi

Otel, şirket ve binaların ilk görünümü olan dış cephe, yapının dizaynını da ortaya koymaktadır. Temizliği yapılan ve şık bir görünüme sahip olan yapılar, titizlik ve tasarımla dikkat çekmektedir. Yılda en az 2 defa yapılması gereken dış cephe temizliği, yağmurun ve tozun bıraktığı izlerin giderilmesini sağlayacak, binanızın bakımlı yüzünü ortaya çıkartacaktır.